Zvolte si Miss PRESS DENIK.CZ 2016

Hlasujte pro nejkrásnější dívku Miss PRESS DENIK.CZ 2016. Mediální partner soutěže Denik.cz připravil internetové hlasování o dívku, která je Vám nejsympatičtější.

Podívejte se na všech 12 finalistek Miss Liberecký kraj 2016 a přečtěte si jejich medailonky. Chcete vidět finalistky před hlasováním naživo? Budete mít možnost už na hejtmanském plesu v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci 26. února 2016 nebo o měsíc později 19. března 2016 na reprezentačním plesu Parkhotelu Morris Nový Bor.

Miss Libercký kraj

Hlas své favoritce můžete kromě internetové soutěže dát také v průběhu finálového večera, kdy budou dívky bojovat o titul Miss Sympatie. Finále se bude konat 23. dubna 2016 v Domě kultury v Liberci.


Každý čtenář bude mít jeden hlas. Hlasování bude ukončeno 20. dubna 2016. Miss PRESS DENIK.CZ 2016 bude vyhlášeno v průběhu finálového večera.

Hlasuj zde

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018

Partneři

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Česká Lípa Frýdlant Chrastava
Nový Bor