Zvolte si Miss INTERNET 2016

Hlasujte pro nejkrásnější dívku Miss INTERNET 2016. Podívejte se na všech 12 finalistek Miss Liberecký kraj 2016 a přečtěte si jejich medailonky.

Hlasovat můžete až do 20. dubna 2016. A jak probíhá soustředění finalistek před samotným finále? V pátek se představili účastníkům 11. benefičního plesu hejtmana Libereckého kraje, kde prezentovali modely SPŠ textilní Liberec a společenské a svatební šaty ze salonu Vera Marsalli, které doplnily šperky Preciosa.

Již 12. 3. můžete finalistky vidět na galavečeru Night of Warriors v Home Credit Aréně, týden na to odjíždí na třídenní soustředění do Parkhotelu Morris v Novém Boru, kde je čeká bohatý program - kromě nácviků a přednášek též setkání se starostou Nového Boru, návštěva Sklářského muzea a Sklářské školy a především reprezentační ples Parkotelu Morris. Koncem března jsou pozvané do restaurace Bílý Mlýn v Liberci na slavnostní večeři.

Finálový večer se uskuteční 23. dubna 2016 od 18:30 hodin v Domě kultury Liberec. Lístky na finále budou v prodeji v průběhu března. Večerem bude provázet Libor Bouček, finalistkám a divákům v sále zazpívá Jaro Smejkal, vystoupí kouzelník Radek Bakalář. Dívky budou soutěžit ve čtyřech disciplínách -⁠ 1. rozhovor s moderátorem, 2. módní přehlídka, 3. volná disciplína, 4. promenáda v plavkách.

V průběhu finále diváci v sále vyberou dívku, která získá titul Miss SYMPATIE. Na všechny vítězky čekají krásné a hodnotné ceny. Nový vůz Škoda Fabia, šperky, zájezdy, wellness pobyty, dárkové vouchery, vína a korunky od společnosti Šenýr Bijoux, které zdobí i vítězky soutěže Česká Miss.

Miss Internet hlasování

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018

Partneři

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Česká Lípa Frýdlant Chrastava
Nový Bor