Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Zkušenosti, přátelství a cenné kontakty. I o tom je soutěž Miss Liberecký kraj

31. leden 2018 | Již za necelý týden odstartuje v multikině CineStar casting do prestižní soutěže Miss Liberecký kraj 2018. Proč by se dívky měly soutěže zúčastnit? Co jim to přinese? Nejenom na to nám odpověděla ředitelka soutěže Veronika Novotná.


Proč by se měly mladé slečny do soutěže Miss Liberecký kraj přihlásit?

Za ta léta se nám potvrdilo, že soutěž je pro mnohá děvčata odrazovým můstkem v jejich budoucí kariéře. Okusí nejenom svět modelingu, ale zúčastní se několika společenských akcí a zapojí se tak do veřejného života. Díky speciálním workshopům pod profesionálním vedením se mnohé naučí, získají sebedůvěru, ujasní si, co by chtěly v následujících letech dělat a proč.

 

Co soutěž adeptkám na korunku přinese?

Kromě hodnotných cen, zkušeností a přátelství také cenné kontakty, které jsou nesmírně důležité například pro získávání budoucích pracovních zakázek.

 

Součástí galavečera je i volná disciplína. Některé dívky se jí obávají, netuší, co by na pódiu předvedly, proto váhají se do soutěže vůbec přihlásit. Jaké jsou tedy možnosti?

Volná disciplína je jen jednou disciplínou ze čtyř a není důvod z ní mít strach. Hodnotíme originalitu, nápad, snahu a profesionální podání vystoupení. Soutěžící může zatančit, zazpívat, zahrát na hudební nástroj, odrecitovat báseň či třeba sehrát krátké divadelní představení. 

 

A pokud jí nesedne ani to?

V kreativitě meze neklademe. Pokud třeba ráda jezdí na koni, může o tom natočit krátké video s vtipným komentářem. To pak na galavečeru promítneme.

 

Co všechno čeká budoucí finalistky, které vzejdou z castingu?

Těžištěm příprav na finálový galavečer bude 3denní soustředění v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev, jehož součástí bude mimo jiné profesionální focení, naučíme dívky také sebeprezentaci, správnému držení těla, chůzi na podpatcích, rétorice či etiketě. Těšit se mohou i na degustační večeři v restauraci Bílý Mlýn, návštěvu Divadla F. X. Šaldy a samozřejmě beauty školení. Novinkou je kurz on-line médií, především sociálních sítí, který povede úspěšná bloggerka, youtuberka a mimo jiné 1. vicemiss Liberecký kraj 2016 Veronica Biasiol.

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou