Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Werso - dokonalé spodní prádlo

Co vám dodá pocit výjimečnosti, krásy a stylu více než dokonalé spodní prádlo? Očím skrytá zbraň, odhalená jen ve výjimečných chvílích, díky níž se každá žena může cítit sexy, sebevědomá i tajemná.

Werso - spodní prádlo

Přesně takovou zbraní je spodní prádlo značky WERSO. Vyberte si i vy z bohaté nabídky podprsenek, kalhotek, korzetů, košilek, ale i erotických kousků. Anebo vyšlete do turnovské firemní prodejny svého partnera – takovým dárkem vám přeci udělá radost kdykoliv. Nalaďte se na vlnu WERSO – tady je krátké video z módní přehlídky:  http://bit.ly/2CbyAmh

Samozřejmě právě prádlo WERSO nosí i naše finalistky! ;)

Werso - spodní prádlo


Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou