Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Soutěž Miss Liberecký kraj podpořil A-STYL Centrum Liberec!

3. leden 2018 | A-STYL Centrum Liberec – úspěšná taneční škola, která letos vstoupila do své jubilejní dvacáté sezóny, se stala naším partnerem! Tento rok se v sálech centra, jenž nabízí celkem 35 kurzů, učí street dance, jazz dance, aerobic, gymnastiku nebo třeba contemporary přes pět set kurzistů z řad dětí, teenagerů i dospělých.

Svěřenci A-STYLU sbírají ocenění doma i ve světě. Ve svých disciplínách jsou několikanásobnými mistry ČR, vyhrávají celé seriály závodů a stabilně reprezentují naši zemi i na mezinárodním poli. Pro zajímavost, zástupci A-STYLU si vybojovali nominaci na Mistrovství světa v cheerleadingu, které se uskuteční v dubnu 2018 v americkém Orlandu na Floridě. A co víc, vystoupení A-STYLU uvidíte i v rámci soutěže Miss Liberecký kraj 2018.  www.astyl.cz

Astyl Liberec

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou