Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Sociální sítě hýbou světem – ponořily se do nich i naše finalistky

Sociální sítě k dnešní době neodmyslitelně patří. Proto se organizátoři soutěže Miss Liberecký kraj rozhodli uspořádat pro desítku finalistek tematický workshop on-line médií zaměřený převážně na Instagram a Facebook. Školení vedla úspěšná bloggerka a youtuberka Veronica Biasiol. A co dívkám všechno prozradila?  

Veroniko, na co jste se během školení nejvíce zaměřila?

Především na správné uchopení sociálních sítí, a to jak z hlediska technického a estetického, tak z pohledu správné osobní prezentace a komunikace s budoucími partnery.

S budoucími partnery?

Děvčata mohou v průběhu soutěže i po jejím skončení dostat nabídky a musí vědět, jak se spoluprací naložit, aby byly obě strany spokojené.

Na co jste kladla největší důraz?

Chtěla jsem děvčata namotivovat, aby nebrala Facebook a Instagram jako něco, čeho by se měla obávat, ba naopak. Sebeprezentace na sociálních sítích je pro jejich kariéry velice důležitá. A díky této průpravě mají možnost uvést se správně, bez začátečnických chyb.

Určitě jste radila finalistkám, jak se na sociálních sítích chovat. Na co jste je upozornila, co jim doporučila? 

Aby byly samy sebou. Každá z děvčat má obrovský dar krásy. Pokud ho uchopí správně a včas a navíc jej propojí se zajímavým tématem, mohou být u svých fanoušků úspěšné. Jedná se totiž o perfektní symbiózu, po které je poptávka.

Sama jste úspěšnou bloggerkou, youtuberkou, kterou sledují tisíce fanoušků. Prozradíte nám recept, jak vést úspěšně účet třeba na Instagramu?

Budu se opakovat, ale zásadní je doopravdy být jen sám sebou. Přetvářek a klamů je na sociálních sítích až až. Pokud působíte přirozeně, dáte lidem možnost vás poznat a ještě jim něco předáte, věřte, že budete mít úspěch. 

Biasiol

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou