Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Rozhovor s Veronikou Šťastnou o novém ročníku Miss Liberecký kraj

S Veronikou Šťastnou, ředitelkou soutěže Miss Liberecký kraj, jsme se před castingy, které se konají tento týden, bavili o novinkách třetího ročníku soutěže Miss.

Veroniko, pustili jste se do třetího ročníku Miss. Jaké jsou letošní novinky?
Tou největší je změna oficiálního názvu soutěže, a to na Miss Liberecký kraj. Další velkou a příjemnou novinkou je hlavní cena pro vítězku - po dva ročníky jezdila děvčata vždy jeden rok v zapůjčeném voze Škoda Citigo, v letošním ročníku vítězka bude moci rok jezdit v Nové Škodě Fabia. Finalistky také opět čeká bohatý doprovodný program, který jsme letos zase o něco vylepšili.

Veronika Šťastná - ředitelka soutěže

Když hovoříte o tom, že děvčata čeká bohatý společenský program, přibližte nám blíž některé akce, kterých se finalistky zúčastní.
V lednu finalistky čeká Maškarní ples A-styl v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev, v únoru se ve stejném hotelu koná Hejtmanský ples a naše finalistky budou součástí této významné akce, v březnu pak ples Hotelů Morris a v dubnu již samotné finále.
Mezitím je čekají dvě luxusní večeře v restauraci Bílý Mlýn a v restauraci hotelu Ještěd.
Nesmím zapomenout na mnoho naplánovaných návštěv salónů, firem, zástupců měst, aj.

A jaké bude letos soustředění, kde se bude odehrávat a na co se tam mohou děvčata těšit?
Letošní soustředění proběhne v krásném wellness Parkhotelu Morris v Novém Boru. Součástí soustředění budou tradičně přednášky, semináře, nácviky a v sobotu 19. 3. 2016 již zmiňovaný ples Hotelů Morris.

Vraťme se ke castingům, proč jste se v Liberci rozhodli pro veřejný casting a co to vlastně znamená?
Chtěli jsme změnu, a když se partnerem soutěže stalo Cinema City, samo se to nabídlo.
Veřejný casting znamená, že na průběh tohoto castingu mají možnost se přijít podívat nejen blízcí a známí jednotlivých kandidátek, ale i široká veřejnost. Třeba se mezi diváky bude nacházet budoucí Miss Liberecký kraj, která teprve sbírá odvahu se přihlásit.

Veronika Šťastná - ředitelka soutěže

Mají se na castingy děvčata nějak připravit? A jak se vybírá finálová dvanáctka?
Není nutná speciální příprava. Důležité je přijít na casting, vzít si vhodné slušivé oblečení, ve kterém se dívka cítí dobře a sebevědomě. Nijak to nepřehánět s výrazným makeupem. Nezapomenout si plavky, lodičky, občanský průkaz a hlavně dobrou náladu :-)
Hledáme přirozené hezkou, příjemnou, milou, zdravě sebevědomou slečnu, která má své cíle, sny a představy o životě, která se nebojí vystupovat na veřejnosti. Ve spoustě věcech ale děvčatům umíme pomoci a důležitým věcem naučit.

Děkujeme za rozhovor :-⁠)

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou