Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Představujeme ROMMY AGENCY!

3. leden 2018 |Toužíte po originální grafice? Potřebujete vyrobit logotyp, reklamní či obchodní tiskovinu nebo nějaký zajímavý dárkový předmět? Oslovte našeho nového hlavního partnera – ROMMY AGENCY.

Tato významná liberecká společnost poskytuje od roku 1991 svým zákazníkům komplexní reklamní a propagační servis. Design od ROMMY AGECNY můžete vidět nejenom v ulicích - na billboardech, podnikových automobilech či dopravních prostředcích MHD - ale i na nejrůznějších sportovištích. S prací ROMMY AGENCY se setkáte i v rámci soutěže Miss Liberecký kraj 2018, pro kterou například zajišťuje potisk tramvaje či zhotovení bannerů a plakátů.  www.rommyagency.cz

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou