Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Naturalium – kosmetika hodná Miss

21.3. 2018 | Zavřete oči, zkuste si vybavit olivový strom, ořechy nebo čerstvé ovoce. Cítíte to? Pokud otevřete některý z produktů řady Naturalium, jistě podmanivou vůni vyvolávající vzpomínky a směs příjemných pocitů ucítíte.

Naturalium kosmetikaPrávě aroma je klíčovým prvkem všech přírodních produktů NATURALIUM. Zkuste řadu s olivami pro kompletní hydrataci, nebo ořechy pro omlazení pokožky i vlasů. Neméně zajímavé jsou produkty s čerstvým ovocem, které ve vás vyvolají chuť zakousnout se do něčeho zdravého. To je NATURALIUM

Naturalium kosmetikaNaturalium kosmetika

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou