Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Na dovolenou jedině s Melissa Travel

19. leden 2018 | Přemýšlíte, kam letos na dovolenou? Co takhle prosluněné Řecko?! Vydejte se na 37 pobytových míst v Řecku ( Santorini, Naxos, Kréta, Zakynthos a mnoho dalších) s cestovní kanceláří Melissa Travel, partnerem soutěže Miss Liberecký kraj 2018. 

Melissa Travel poskytuje své profesionální služby zákazníkům již od roku 1994. Na výběr máte zájezdy leteckou, autobusovou a vlastní dopravou. Tak pojeďte a užijte si pravou řeckou dovolenou! www.melissatravel.cz

Melissa travel - specialista na Řecko

Melissa Travel - specialista na Řecko 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou