Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Miss Liberecký kraj mění název a nabídne hodnotnější ceny pro vítězky

Po dvou ročnících, kdy se soutěž jmenovala Miss Liberec OPEN, mění organizátoři název soutěže na Miss Liberecký kraj.

Slavnostní večer proběhne v Domě kultury v Liberci. Šanci stát se nejkrásnější dívkou regionu mají slečny od 17 do 24 let, svobodné, bezdětné, které trvale bydlí nebo studují, případně pracují v Libereckém kraji. Záštitu nad akcí převzal hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

P. J. Art Production - Pavel Jakubec„Ke změně názvu jsme se rozhodli proto, aby akce nebyla vnímána jako ryze městská. Soutěž je otevřená pro všechny dívky z Libereckého kraje. Původní název byl pro mnohé matoucí.“ dodal ke změně názvu výkonný producent Pavel Jakubec.

Soutěž oficiálně podporují města v rámci celého Libereckého kraje. Pořadatelem soutěže je P.J. ART Production, s.r.o.


Veronika Šťastná - ředitelka soutěžeVítězka soutěže Miss Liberecký kraj získá na jeden rok novou Škodu Fabii, kterou do soutěže věnovala společnost Autotrend Liberec.

„Ceny, které naše vítězky dostanou, překračují standardy běžných regionálních soutěží. Snažíme se laťku posouvat neustále výš“,
dodává ředitelka soutěže Veronika Šťastná.

Automobil pro vítězku Miss Liberecký kraj 2016

Kromě auta vítězka získá také zájezd od Melissa Travel, šperky od společnosti Preciosa, internetové připojení od firmy A-net, wellness pobyty v hotelech Morris, darková balení vín od společnosti Amarcord, dárkové poukazy na kadeřnické služby od Studio Vizáž, dárkové kosmetické poukazy od Beuty salon Lucie Halamová, poukazy na estetické služby na klinice Skin Care, dárkové balíčky Piazza Doro, květiny z obchodu Květiny Kalinová Liberec a mnoho dalších cen.

Dále budou dívky bojovat o tituly Miss Internet A-net a Miss Sympatie, kterou si zvolí diváci v hledišti.
Generálním partnerem akce je Merkur Casino.

Regionální charakter soutěže podtrhuje exklusivní spolupráce se dvěma středními školami – Vyšší odborná škola sklářská a střední škola Nový Bor a Střední průmyslová škola textilní Liberec.  Nadační charakter akce zastřeší čistě krajská organizace – Hospicová péče sv. Zdislavy, která poskytuje obecně prospěšné a sociální služby na území Libereckého kraje.

„Soutěž odstartují dva castingy, v České Lípě 25. listopadu v hotelu Morris a o den později v Liberci v Cinema City v OC Forum, který bude nově veřejný. Oba castingy začínají v 16 hodin.“, informuje Veronika Šťastná.
Po sérii castingů bude vybrána finálová dvanáctka, která absolvuje třídenní soustředění v Parkhotelu Morris v Novém Boru a v průběhu zimy se zúčastní několika společenských akcí u partnerů soutěže.
Po celou dobu soutěže se o vlasy finalistek bude starat Studio Vizáž a o makeup a péči pak Lucie Halamová.

Korunka pro vítězku Miss Liberecký kraj 2016

Veronika Šťastná, ředitelka soutěže, přebírá od Olgy Kopalové z Šenýr Bijoux nádhernou korunku pro Miss Liberecký kraj 2016.


Lucie JakubcováÚčastnice finále se předvedou ve čtyřech klasických soutěžních disciplínách, jednou z nich bude samozřejmě divácky nejoblíbenější promenáda v plavkách. „Samotná soutěž není „jen“ o finálovém večeru.

Chceme, aby si lidé soutěž užili. Mladí jistě ocení naše aktivity na sociálních sítích, plánujeme několik doprovodných akcí, kdy soutěžící budou vidět mezi lidmi. Celé je to organizačně velmi náročné, ale věřím, že to bude bavit nejen finalistky, ale i širokou veřejnost,“ plánuje manažerka produkce Lucie Jakubcová.Finálový večer proběhne v Domě kultury v Liberci 23. dubna 2016 od 18:30 hodin. Moderátorem bude brilantní Libor Bouček, kterého v rámci kulturního programu doplní zpěvák Jaro Smejkal a kouzelník Radek Bakalář. Korunovační party se uskuteční v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci. 

Libor Bouček

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou