Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Maratón workshopů odstartován!

13. 3. 2018 | Finalistkám soutěže Miss Liberecký kraj 2018 odstartoval maratón workshopů.
Dívky poslední únorovou neděli absolvovaly školení on-line médií – sociálních sítí – s blogerkou a youtuberkou Veronikou Biasiol a také trénink chůze na podpatcích. A jak mladým adeptkám na korunku „catwalk“ šel?

„Část slečen již zkušenosti měla, pro některé to bylo něco nového, proto byla jejich chůze nejistá. Ale nikdo učený z nebe nespadl. Vše je o odhalení chyb, ukázce správného držení těla a nácviku,“ řekla ředitelka soutěže Veronika Novotná.

Mimoto čekalo finalistky měření a vážení na přístroji InBody pod dohledem týmu It´s my life a také individuální výživový plán od oficiálního fitness trenéra soutěže Václava Lazny. „Celý den probíhal v příjemné atmosféře. Mezi děvčaty panovala dobrá nálada, vznikla nová přátelství. Navíc musím dívky moc pochválit. Jsou disciplinované a snaží se co nejvíce vnímat a vstřebávat vše, co jim lektoři sdělují a předávají,“ dodala ředitelka.


Miss Liberecký kraj 2018 workshop
Miss Liberecký kraj 2018 workshop

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou