Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Máme společnou myšlenku a vizi

Představujeme Vám partnera soutěže Miss Liberecký kraj - Beauty Salon Lucie Halamové. Díky Lucii budou finalistky v profesionální péči po celou dobu konání Miss. Získají nejen školu líčení, ale vítězky i dárkové balíčky a vouchery.

Lucko, představte v krátkosti Váš salón, jak dlouho ho máte a proč jste ho založila?
Už jako malá holka ve škole jsem tvrdila, že chci být kosmetičkou ... myslím si, že je to mé celoživotní poslání a byla to čistě intuice, proč tuto práci dnes dělám. Jednoho dne jsem se rozhodla a šla si za svým cílem. Salon bude otevřený již pět let. 1. dubna 2016 budeme oslavovat polokulaté výročí. Salon se nachází na hlavní třídě v Jablonci nad Nisou v krásné secesní vile, která byla postavena v roce 1900. Rozhodovala jsem se mezi Jabloncem a Libercem a nakonec zvítězil Jablonec už jen proto, že byl původem vystaven jako lázeňské město.
Salon má jasný cíl ..... SPA. Péče. Klid. Harmonie. Odpočinek. Noblesa. Krása..... nabídnout klientkám pocit, jako by unikly do jiného světa. Chtěla jsem, aby i zde ženy mohly zažít ten pocit hýčkání a skutečného odpočinku. Přála jsem si, aby klientky, které budou opouštět můj salon po ošetření, byly šťastné, spokojené, krásné a vracely se ke mně.

Lucie Halamová - líčení
 
Co si myslíte o dnešní mladé generaci? Jak o sebe pečuje?
Myslím si, že o sebe pečují víc než kdy jindy, ale stále je to slabé a vím, že ten pravý boom teprve přijde. Dnešní kosmetika umí nabídnou nejen péči o pleť, ale také vnitřní relaxaci, která je velmi důležitá a SPA kosmetika bude vyhledávaná více a více. Dodá totiž klientce krásný pocit odpočinku, bude mít krásnou pleť a pocit, že se sobě věnuje, je nejsilnější posun ke zdravému sebevědomí.

Lucie Halamová

A co by měly mladé dívky dělat, jak mají pečovat o pleť, kdy mají začít a proč?
Mladé dámy by měly začít především s domácí péčí a zvyknout si na to, že je třeba pleť pravidelně ošetřovat. Jedná se o pravidelné odlíčení a nanesení krému ráno i večer. Měly by vědět čím se odličovat a jak. Doporučuji navštívit profesionálku, která se jim bude věnovat a vše vysvětlí. Neexistuje stejný recept pro všechny, každá máme pleť jinou a věřte, výběr odličovadel a způsob odličování je základ. Kdy začít je specifické, každá to máme jinak, pokud se vyskytnou problémy s pletí, je důležité vyhledat odbornici ihned. Mám klientku, která ke mně chodí od dvanácti let. Měla velmi problematickou pleť a během roku jsme dosáhly neuvěřitelných výsledků. Mladá dáma už si nenechala tuto péči vzít. Dnes je jí šestnáct a neumí si představit život bez kosmetiky.
 
Proč podporujete Miss Liberecký kraj?
Máme společnou myšlenku a vizi. Milujeme krásu, módu, módní značky, kosmetiku, rtěnky, podpatky, ženskost, kamarádky, večírky ... atd. Chceme dělat věci, které mají smysl. Naším posláním je pomáhat ženám v péči o svůj zevnějšek a nejen to, přejeme si, aby ženy byly ženami. MISS může být příkladem, může být inspirací a může pomáhat tam, kde je třeba.

Lucie Halamová - salón krásy
 
Jak budete v rámci Miss Liberecký kraj s dívkami pracovat? Na co se mohou těšit?
Čeká je spoustu práce, ale krásné práce. Budou na sobě pracovat po celou dobu, budou se osobně rozvíjet. Naučí se líčit samy sebe, pečovat o svou pleť, dozvědí se mnoho z etikety a budou tvořit a podporovat celou akci MISS svým já, svými nápady a připomínkami. Budou mít samostatné úkoly, na kterých budou po celou dobu pracovat.

Dámy budou mít v tomto roce více možností se zapojit do různých projektů. Není to jen volba nejkrásnější dívky .... je to osobní rozvoj, nové zkušenosti a jedno velké učení. Všech dvanáct dívek, které absolvují celou přípravu na MISS Liberecký kraj projdou velkou osobní změnou.

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou