Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

HOTEL MORRIS ČESKÁ LÍPA

22.3. 2018 | Staňte se na chvíli naším váženým hostem a využijte všech služeb, které nádherně zrekonstruovaný Hotel Morris v centru České Lípy svým klientům nabízí.

Luxusní ubytování v samém srdci města s nábytkem v anglickém stylu uspokojí nároky každého z nás. Ubytování se klientům nabízí kromě jiného také ve dvoupatrovém – mezonetovém apartmá, kde se prolíná baroko, rokoko i renesance. Ani vynikající služby nejsou v komplexu opomenuty. Výborný catering můžete skloubit se službami wellness a strávit zde příjemně i svůj volný čas s odpočinkem. Těší se na Vás celý personál hotelu.

Hotel Morris Česká Lípa
Hotel Morris Česká LípaHotel Morris Česká Lípa

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou