Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Finálový večer Miss Liberecký kraj bude již potřetí moderovat Libor Bouček

Organizátoři Miss Liberecký kraj se i napotřetí dohodli na spolupráci s vynikajícím moderátorem Liborem Boučkem.

Jedna z nejprestižnějších společenských akcí v regionu tak opět potvrzuje svoji kvalitu. Finálový večer se bude konat 23. dubna 2016 v Domě kultury v Liberci.

Diváci se mohou těšit nejen na nejkrásnější dívky v regionu, ale také na vtipný a pohotový moderátorský výkon Libora Boučka. "Jsem velmi ráda, že Libor potvrdil moderování třetího ročníku Miss Liberecký kraj. Dokazuje to, že práce, kterou na projektu odvádíme je na vysoké úrovni." uvedla Veronika Šťastná, ředitelka soutěže. 

Třetí ročník Miss Liberecký kraj odstartuje s castingy, které se uskuteční 25. listopadu v České Lípě a 26. listopadu v Liberci. Dívky se mohou do soutěže přihlásit na našich stránkách zde.

Hlavní cenou pro vítězku je roční pronájem Nové Škody Fabia, Auta roku České republiky, kterou do soutěže věnovala firma AUTOTREND Liberec.
Generálním sponzorem akce je Merkur Casino.

Libor bouček moderátor Miss Libercký kraj 2016
Výhra

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou