Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Finálová desítka se představí v šatech od prestižní značky PONER!

Jsou sourozenci, nesmírně šikovní, jejich úchvatné šaty oblékly například Gabriela Partyšová, Andrea Verešová, dcera Karla Gotta Charlotte či přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová, a navíc pocházejí z Liberce!

O koho se jedná? O návrhářské duo - Nikol a Jakuba Ponerovi. Jejich osobitá značka PONER, která vznikla v roce 2015, nabízí vedle luxusních dámských šatů i topy, kostýmy, plavky, vyšívané spodní prádlo a nejrůznější doplňky. Typickým znakem těchto mladých designerů; je ruční zdobení modelů výšivkami, krajkou, korálky či kamínky. „Je nám ctí, že se nás značka PONER rozhodla i v letošním ročníku Miss Liberecký kraj podpořit. Šaty Jakuba a Nikol předvede desítka finalistek 28. dubna na závěrečném defilé během slavnostního galavečera,“ říká Veronika Novotná, ředitelka soutěže Miss Liberecký kraj.

http://ponerofficial.com


Poner

Poner

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou