Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Finalistky předešlých ročníků naší soutěže v akci!

22. prosince 2017 | Oslavu 25. výročí společnosti Steinel v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci zpestřily naše modelky.

Na přehlídkovém mole předvedly luxusní šaty studentek ze Střední průmyslové školy textilní Miss Liberecký kraj 2016 Tereza Koubková, Miss Liberec Open 2014 Nikol Červinková a další finalistky uplynulých ročníků soutěže.K vidění byly i luxusní šperky ze sladkovodních perel v kombinaci s polodrahokamy z m. i. galerie Freiburg.

„Soutěží totiž spolupráce s dívkami nekončí. S našimi finalistkami jsme v neustálém kontaktu, dívky se i nadále v rámci projektu Miss Liberecký kraj účastní nejrůznějších akcí,“ říká Veronika Novotná, ředitelka soutěže. 

Miss Liberecký kraj - módní přehlídka
Miss Liberecký kraj - módní přehlídka

Miss Liberecký kraj - módní přehlídka

Miss Liberecký kraj - módní přehlídka

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou