Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Finalistkám soutěže bude o vlasy pečovat liberecké Studio Vizáž

Představujeme Vám dalšího partnera soutěže Miss Liberecký kraj - kadeřnický salón Petry Staré, Studio Vizáž. Finalistkám bude pečovat o vlasy po celou dobu konání Miss. Každá dívka si odnese dárkový poukaz na kadeřnické služby v jejich studiu.

Studio VizážOslovili jsme Petru Starou a Jitku Růtovou, které budou mít finalistky na starost.
Petro, Jitko, představte v krátkosti Váš salón, jak dlouho jej máte a proč jste si jej pořídily?

Pořízení kadeřnického salonu Studio Vizáž je snem Petry Staré, který se jí splnil již před 13 lety. Snažíme se dělat ženy krásnějšími a sebevědomějšími a k tomu nám bezpochyby pomáhá jedinečná vlasová kosmetika Redken, protože opravdu funguje. Salon můžete najít na Sokolské ulici 1365 (naproti ZUŠ).


Studio Vizáž

Co si myslíte o dnešní mladé generaci? Jak o sebe pečuje?
Dnešní mladá generace chce jít s módními trendy a my jí k tomu můžeme pomoci. Stačí málo. V každé ženě je něco jedinečného a krásného, a účes dotváří naši celkovou osobnost. Mladé dívky o sebe někdy pečují moc zhurta, a proto jsme tu my, abychom jim ukázaly tu lepší a zdravější cestu pro jejich vlasy.

A co by měly mladá děvčata dělat, jak mají pečovat o vlasy, kdy mají začít a proč?
Mladá děvčata by měla pečovat o své vlasy s citem, podpořit v první řadě přirozenou krásu vlasů a pohyb, k čemuž jim vlasová kosmetika Redken a náš tým kadeřnic umí pomoci.
O vlasy by měly začít pečovat v podstatě už od narození stejně jako o pleť "jemně a šetrně", pokud se jedná o chemické úpravy, tak i před  nimi se dají vlasy správně ošetřit, aby vypadaly zdravě a přirozeně.

Miss Liberecký kraj podporujete již podruhé, čím Vás projekt zaujal?
Tyto akce jsou pro nás výzvou. Je to adrenalin a zodpovědnost. Musíme odvést 100% práci, kterou uvidí spousta lidí. A proč nepodpořit krásu dívek z Libereckého kraje.

Studio Vizáž

Na co nejraději vzpomínáte z minulého ročníku?
Všichni rádi vzpomínáme, když všech dvanáct krásných dívek stálo na pódiu a moc jim to slušelo. A veliký zážitek jsme měly z focení na Frýdlantském zámku, bylo to jako v pohádce.

Studio Vizáž

Jak budete v rámci Miss Liberecký kraj s děvčaty pracovat? Na co se mohou těšit?
Tak aby pochopily, jak být krásné, jak správně pečovat o vlasy. Budeme se jim snažit co nejzodpovědněji poradit, co je pro jejich vlasy nejlepší a nejzdravější. Těšíme se, až je poznáme, na vzájemnou spolupráci a nová přátelství.

Děkujeme za rozhovor ;-⁠)

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou