Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

6 KATEŘINA BURDYSOVÁ

Burdysová Kateřina

Kateřina Burdysová

Jmenuji se Kateřina Burdysová. Je mi 20 let a jsem z Liberce. Mezi mé zájmy patří koně, modeling a také sport, a to hlavně proto, že mě k němu od malička vedli moji rodiče. Pod jejich vedením jsem se naučila základům tenisu, který jsem hrála nakonec závodně. Mezi další moje sporty patřil florbal a nakonec lední hokej. Když jsem neměla trénink nebo zápas, rodiče mě vždy našli na farmě plné zvířat, kde jsem měla druhý domov. Ve 14 letech jsem se začala věnovat aktivně modelingu, kde jsem našla další svou zálibu, a tím je cestování. Na cestování mám nejraději poznávání nových lidí, kultur, přírody, zážitků, ale ten největší je, když se vrátím domů a do náruče mi padnou moji dva bráškové, se kterými trávím nejraději každou volnou chvíli, co mám.

Jaká je má oblíbená kniha a proč? Miluji čtení, takže jsem přečetla už spoustu knih a vybrat z nich jednu, je velice těžké, ale přeci jedna kniha, kterou si beru kamkoliv, a přečetla jsem jí nejmíň 100x, se jmenuje: Miluj svůj život od Louise L. Hay. Tato kniha mě naučila spoustu věcí, jako radovat se z každé maličkosti, trávit volné chvíle s lidmi, které miluji. Díky této knize jsem pochopila jedno základní pravidlo: Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno.

Můj oblíbený film je Forrest Gump. Chtěla bych nalézt stejnou sílu, vůli a chuť do života, jakou měl Forrest.

Osoba, kterou obdivuji? Jednoznačně topmodelka Petra Němcová. Vždy jsem měla přání se s ní setkat. Tento sen se mi splnil na jedné akci v Praze. Nejenom, že je to pro mě opravdu topmodelka, je to i velice příjemná a milá žena se srdcem na pravém místě.

Životní cíl? Věřím v to, že budu obklopena svou rodinou, báječnými lidmi a kolem mě se budou dít jen samé příjemné věci.
Moje ideální místo k odpočinku je na rozkvetlé louce plné pampelišek s mou rodinou, prima lidmi a termoskou plnou kávy.
Jídlo, kterému nikdy neodolám, je třeba kachna s červeným zelím, bramborovým knedlíkem a jako zákusek jahodové knedlíky s tvarohem.
Moje motto zní: „Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, aby to mohl uskutečnit.“

 Kateřina Burdysová  Kateřina Burdysová s tatínkem
 Kateřina Burdysová s kozlem a kamarádem  Kateřina Burdysová na Roland Gaross

 

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou