Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Exkluzivní fotky finalistek Miss Liberec Open 2014 ze zámku Frýdlant

Překrásné historické interiéry, nádherné šaty, šperky, perfektní líčení a účesy, dvanáct finalistek Miss Liberec Open 2014 a více jak dvanáctihodinová nepřetržitá práce fotografa.

Tak vypadalo profesionální focení na zámku Frýdlant v rámci třídenního soustředění ze kterého vzešly jediné fotografie takového typu z prostorů frýdlantského zámku.
Focení na zámku Frýdlant proběhlo 4. dubna, kdy se všech dvanáct finalistek sjelo v brzkých ranních hodinách do Frýdlantu rovnou k rukám profesionálních vizážistek a kadeřnic ze studia Vizáž, které jim vytvářely exkluzivní autorské účesy a make-up odpovídající potřebám každé finalistky a vybraným šatům. O společenské šaty se postaralo studio Vera Marsalli, o šperky z českého křišťálu pak firma Preciosa.

Po posledních   úpravách vznikaly až do pozdních večerních hodin unikátní fotografie pod taktovkou dvorního fotografa projektu Miss Liberec Open Vladimíra Labaje. Je to poprvé v novodobé historii, kdy byly interiéry hradu a zámku Frýdlant použity pro tyto účely a finalistky Miss Liberec Open 2014 se tak zapsaly do historie jako první krásky profesionálně zvěčněné v prostorách této unikátní stavby.

Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014
Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014
Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014
Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014 Miss Liberec Open 2014

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou