Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

Chcete vědět, co je na Liberecku nového?

LIBERECKÁ DRBNA je ten správný zdroj! Ať už se zajímáte o zprávy z dění ve městě, z dopravy, kultury, sportu, nebo krimi, Drbně neunikne nic! Její redaktoři jsou neustále v terénu, takže o všem vědí jako první. A jestli i vy potkáte na svých cestách něco, o čem by ostatní měli vědět, neváhejte, pošlete fotku nebo informaci Drbně třeba do zprávy na Facebooku. Informace se tak rychle dostane i ostatním. Nejenom, že stránky www.libereckadrbna.cz mají velmi vysokou návštěvnost, ale její facebook sleduje už skoro 26 000 lidí!  Tak řekněte sami, kdo jiný by měl být mediálním partnerem soutěže Miss Liberecký kraje než právě takhle silný portál!yy

Liberecká drbna

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou