Miss Liberecký kraj 2018 je Nina Boichenko!

Nina BoichenkoLiberec 29. 4. | Studentka textilního marketingu v Liberci, Nina Boichenko, ovládla včerejší finálové klání o titul nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Jedenadvacetiletá Nina si dokázala naklonit nejen porotu, ale i publikum, které mohutně aplaudovalo například poté, co ve volné disciplíně zazpívala píseň Diamonds od Rihanny. Titul první vicemiss získala Aneta Pavlatová, druhou vicemiss se stala Lucie Korubová. Soutěž Miss Liberecký kraj se díky produkční společnosti P. J. Art v Liberci uskutečnila již počtvrté.

1 Klára Nechanická

Nechanická KláraVěk:18 let
Výška:180 cm
Míry: 89 - 63 - 95
Liberec

Studium
Gymnázium SOŠPg Jeronýmova

Zájmy
Mezi mé záliby patří jízda na kole, kolečkových bruslích a plavání. Jsem společenský člověk, proto ráda chodím do divadla a na různé společenské akce s rodinou, s kamarády nebo s přítelem.

Moje motto
Your thoughts become things

Klára Nechanická

Charakterizuj se třemi slovy
Jediná svého druhu

Oblíbené místo

Český ráj – opravdový ráj na Zemi

Oblíbené jídlo
Dřív bych vyjmenovala určitě nějakou sladkost, ať už bonbony nebo čokoládu. Od té doby, co se snažím své mlsání omezovat, tak si sladkosti nahrazuji ovocem. Letos o Vánocích jsem objevila Ameriku v podobě kaki, to je zkrátka bomba.

Oblíbený film
Armageddon - jsou v něm dvě pro mne naprosto dechberoucí a neskutečně dojemné scény, které naprosto zbožňuji. Mohla bych si je pouštět pořád dokola a nikdy by mě neomrzely. A také ústřední píseň k filmu, to je má srdcovka.

Oblíbená kniha
V poslední době se věnuji především povinné četbě, ale i tam se dají najít velmi vytříbené kousky. Smrt krásných srnců Otty Pavla - u jednotlivých povídek jsem se hodně nasmála, ale paradoxem je, že celá knížka má smutný podtext 2. světové války a nejen ten.

Oblíbená hudba
Z českých umělců mám ráda Marka Ztraceného, u kterého si s  moji milovanou sestrou nenecháme ujít ani jeden koncert v okolí. Ze zahraničních interpretů se mi moc líbí francouzská zpěvačka Zaz.

Nejemotivnější zážitek
Za těch 18 let, co tu jsem, mám nastřádáno mnoho nezapomenutelných vzpomínek a zážitků. V tuto chvíli mě napadá má první velká módní přehlídka – vystoupám po schůdkách na molo a mezi všemi těmi lidmi zahlédnu svoji maminku, která se na mě usmívá a gestem mi ukazuje, že mi drží palce. V ten moment se mi roztřesou kolena. Strašně moc si přeji, aby na mě byla pyšná. A tak se snažím ze všech sil. I když stejně ví, jak moc bývám nervózní.

Oblíbená fotografie
Vybrala jsem fotku ze svého maturitního plesu. Tato momentka skvěle vystihuje moji rodinu, i když na ni nejsme všichni. Vře smíchem, radostí a láskou.


Váš životní sen
Jeden moudrý pán řekl, že pokud vás vaše životní sny neděsí, jsou moc malé a lehko dosažitelné. Jsem plná neuvěřitelných snů a přání, které možná zůstanou jen na hranici fantazie, ale jedno vím určitě. Nechci jednoho dne vstát a litovat toho, že jsem něco neudělala nebo vzdala, jen kvůli svému strachu z neznáma.


Proč máte/nemáte ráda život v LBC
Jeden z mých snů je stát se letuškou, láká mě poznávat cizí země a jejich kulturu, ale vždy se sem budu ráda vracet. Liberec byl, je a bude mým domovem, rodným městem a věčným rodinným zázemím.
Klára Nechanická s rodinou

Zasílání novinek

Zaregistrujte se u nás a můžete dostávat informace o novém obsahu našeho webu.

Nepropásněte

Logo
duben 2018

finále Miss Liberecký kraj 2018
28. dubna 2018
Divadlo F.X. Šaldy

Partneři Miss Liberecký kraj

Hospic Svaté Zdislavy

Po dva roky podporovala naše soutěž charitativní organizaci UNICEF, na který se nám podařilo získat téměř 60.000 Kč.
Pro letošní rok jsme se rozhodli podpořit neziskovou organizaci přímo v libereckém kraji a navázali jsme spolupráci s nově otevřeným Hospicem Svaté Zdislavy v Liberci.

I like it !

Facebook Miss Liberec

Instagram

Instagram

Statutární partneři a města

Liberecký kraj Liberec Jablonec nad Nisou  Turnov   Město Frýdlant 
Česká Lípa  Město Chrastava   Město Nový Bor Hrádek nad Nisou